Na předposlední lednový den, 30. 1. 2024, si Fakulta zdravotnických studií Západočeské univerzity v Plzni připravila novoroční bonbonek v podobě oblíbeného Dne otevřených dveří.

Zájemci se mohou projít po fakultě a seznámit se s 8 bakalářskými studijními programy, mj. s programem se slibnou kariérní budoucností, Ortotika-Protetika.

Jedná se o 3leté bakalářské prezenční studium s perspektivou mimořádné, jisté a dobře ohodnocené práce u nás či v zahraničí hned po dokončení VŠ. Absolvent, tzv. ortotik-protetik, pracuje s nejmodernějšími materiály a technologiemi, vyrábí moderní protézy pro lidi po amputaci končetiny či ortézy pro lidi s pohybovými potížemi a pomáhá jim tak od bolesti a k návratu do života, k práci a koníčkům. Aby tuto jedinečnou práci mohl vykonávat, musí mít individuální zodpovědný přístup k práci, velmi šikovné ruce, tvořivou mysl a schopnost citlivého přístupu ke klientům.

V případě zájmu o studium na FZS ZČU stačí do 31. 3. 2024 podat E-přihlášku, přihlášku následně vytisknout, s předepsanými doklady ji zaslat nejdéle do 12. 4. 2024 na fakultu a nepropásnout termín přijímacích zkoušek 12.–13. 6. 2024.

V případě dotazů ohledně přijímacího řízení kontaktujte vedoucí studijní oddělení FZS, paní             Stanislavu Novou – 377 633 710.

Den otevřených dveří na ZČU – Ortotik-protetik