I v letošní sezóně bychom rádi pozvali všechny členy federace FOPTO a jejich přátele na již 17. ročník tenisového turnaje ve čtyřhrách – FOPTO Cup 2019.

Uskuteční se tradičně první zářijovou sobotu, tedy 7. září 2019, tentokrát v krásném areálu Oáza v Říčanech u Prahy (www.oazaricany.cz). K dispozici budeme mít dle počtu přihlášených 4–5 antukových kurtů, v případě špatného počasí 3 kurty v pevné hale, příjemnou restauraci, ubytování přímo v areálu, venkovní bazén a pokud přijedete i s dětmi, vydovádí se na dětském hřišti.

Registrační poplatek 1.500,- Kč/osobu z části pokrývá pronájem kurtů, míče, společnou páteční večeři, sobotní oběd a večerní raut, nealko nápoje pro hru, sportovní trofeje. Potřebný doplatek pokryjí příspěvky od sponzorů a federace.

Důležité info: Není striktně dáno, že musí být celý pár složen ze členů FOPTO. Jedná-li se o rodinného příslušníka nebo dobrého kamaráda, vezměte ho mezi nás. Není ani zapotřebí, abyste tenis hráli na závodní úrovni, naopak – stačí, když se na kurtu občas rádi proběhnete.

Pokud nemáte spoluhráče, nevadí. Můžete se přihlásit jako jednotlivec a my se pokusíme pro vás spoluhráče zajistit.

Registrační formulář můžete vyplňovat do pátku 28. června 2019. Každý hráč i případný člen doprovodu musí vyplnit svůj formulář.

Kompletní program viz PDF pozvánka níže, případné dotazy směřujte na Tomáše Hajského, +420602315436.

Těšíme se na setkání v Říčanech!

 

Pozvánka na FOPTO Cup 2019Pozvánka na FOPTO Cup 2019
stáhnout

Přihlašovací formulář můžete vyplnit zde

Pozvánka na tenisový FOPTO Cup 2019