Pozvánka na FOPTO Cup 2021

Jako každý rok bychom rádi i v letošní sezóně pozvali všechny členy federace FOPTO a jejich přátele na již 19. ročník tenisového turnaje ve čtyřhrách – FOPTO Cup 2021.

Termín je posunutý na druhou zářijovou sobotu, tedy na 11. září 2021, abyste nemuseli pospíchat z dovolených. Již potřetí se sejdeme v krásném areálu Oáza v Říčanech u Prahy (www.oazaricany.cz), který se v minulých dvou ročnících osvědčil po všech stránkách. K dispozici budeme mít dle počtu přihlášených 4–5 antukových kurtů, v případě špatného počasí 3 kurty v pevné hale, příjemnou restauraci, ubytování přímo v areálu, venkovní bazén a pokud přijedete i s dětmi, vydovádí se na dětském hřišti.

Registrační poplatek 1.500,- Kč/osobu z části pokrývá pronájem kurtů, míče, sobotní oběd a večerní raut, nealko nápoje pro hru, sportovní trofeje a drobné ceny. Zbývající náklady pokryjí příspěvky od sponzorů a federace.

Důležité info: Není striktně dáno, že musí být celý pár složen ze členů FOPTO. Jedná-li se o rodinného příslušníka nebo dobrého kamaráda, vezměte ho mezi nás. Není ani zapotřebí, abyste tenis hráli na závodní úrovni, naopak – stačí, když se na kurtu občas rádi proběhnete.

Pokud nemáte spoluhráče, nevadí. Můžete se přihlásit jako jednotlivec a my se pokusíme pro vás spoluhráče zajistit.

Registrační formulář, který najdete níže, můžete vyplňovat do pátku 30. července 2021. Každý hráč i případný člen doprovodu musí vyplnit svůj formulář.

Kompletní program viz PDF pozvánka níže, případné dotazy směřujte na Tomáše Hajského, +420 602 315 436.

Těšíme se na setkání v Říčanech!


pozvanka-fopto-cup-2021Stáhnout
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozvánka na tenisový FOPTO Cup 2021
Štítky: