Dámy a pánové, velmi rádi bychom se s vámi podělili o radostnou novinu. Rozmarné jaro nás nijak nezbrzdilo a my už víme, kde se s vámi na podzim setkáme.


Začátek listopadu, konkrétně termín 7.–8. listopadu 2024, si, prosíme, zabookujte pro další odbornou konferenci a členskou schůzi FOPTO, která se bude letos konat v Hotelu LIONS Nesuchyně u Rakovníka.
Stejně jako u minulých ročníků máme v plánu sdílet s vámi klasickou a funkční dvoudenní variantu. Ve čtvrtek se tak můžete těšit na členskou schůzi a odborné přednášky, v pátek zase na zajímavé workshopy. A samozřejmě, a to by bylo, aby to nebylo, čeká nás i tradiční čtvrteční společenský večer, tentokrát plný mnohých milých aktivních překvapení.


FOPTO 2024 je jako pokaždé nejen pro členy, ale i lékaře, terapeuty a studenty.
Hotel si prohlédněte na https://www.stredisko-nesuchyne.cz/ a v případě zájmu se ideálně do 13. září registrujte níže.

Výzva pro všechny odborníky, členy i nečleny: Pokud máte zajímavé téma na přednášku v odborném programu nebo na článek do časopisu Ortopedická protetika, o které byste se rádi podělili, pište náměty na info@fopto.cz. Děkujeme!

Pokud byste si chtěli připomenout, jak vypadala konference v minulém roce, můžete se podívat na video a fotky v tomto článku.

Těšte se na bližší informace, na viděnou na podzim 😊

Registrujte se na konferenci FOPTO 2024