Vážení a milí přátelé, dovolte nám pozvat vás do Říčan na již 21. ročník našeho oblíbeného tenisového turnaje ve čtyřhrách.

14. září 2024 nás opět s otevřenou náručí přivítá oblíbený kongresový a sportovní areál Oáza, sídlící kousek za východní hranicí Prahy www.oazaricany.cz a jejich 8 antukových kurtů (popř. 3 kurty v hale), ubytování v areálu, Bistro & Restaurace Court, venkovní bazén a dětské hřiště pro vaše nejmenší.

Registrační poplatek 1. 500,- Kč/osobu částečně pokryje pronájem kurtů, míče, sobotní oběd a večerní raut, nealkoholické nápoje pro hru, sportovní trofeje a drobné ceny. Zbývající náklady pokryjí příspěvky od sponzorů a federace.

A malá připomínka … Jelikož není povinností, že s námi mohou hrát pouze členové FOPTO, vezměte s sebou bez rozpaků vaše blízké či kamarády. V případě, že parťáka nenajdete, můžete se přihlásit jako jednotlivec a my zahájíme pátrání po té pravé, tom pravém.

Registrační formulář, který najdete níže, pro nás vyplňte nejdéle do 14. června 2024. Každý hráč i případný doprovod musí mít vyplněný svůj vlastní formulář.

Případné dotazy směřujte na Tomáše Hajského, +420 602 315 436.

Mějte se báječně a tenisu zdar nazdar😊

Pozvánka na tenisový FOPTO Cup 2024
Štítky: