Konference FOPTO 2019 přednáška Rudy PůlpánaV březnu 2019 jsme představili zcela nový koncept odborné konference FOPTO, vracející se ke dvoudennímu formátu – s prvním dnem plným odborných přednášek, společenským večerem a druhým dnem s praktickými workshopy partnerů akce. Téměř 160 registrací naznačovalo pozitivní průběh akce, který v závěru potvrdily i zpětné vazby účastníků.

V příštím roce tedy nebylo mnoho důvodů ke změnám, i když nějaké přece jen nastanou – konference FOPTO se z organizačních důvodů bude konat později a to 11.–12. června 2020 (ČT–PÁ), opět v hotelu Vienna House Easy v Plzni. Odborná část se ponese ve stejném duchu, společenský večer se bude konat opět v areálu Plzeňského prazdroje, tentokrát ale v krásných prostorách Návštěvnického centra.

Registrace na konferenci se na tomto webu rozběhnou až 27. ledna 2020, ale pokud již nyní víte, že byste rádi napsali odborný článek do plánovaného čísla časopisu Ortopedická protetika nebo vystoupili se svým příspěvkem v rámci odborného programu, můžete psát již dnes na hajsky@ottobock.cz.

Pokud jste se letošní jaro konference FOPTO neúčastnili, nebo účastnili, ale chcete zavzpomínat, podívejte se na tento článek: https://www.fopto.cz/konference-fopto-2019/, ve kterém najdete nejen fotogalerii, ale i krátké video.

Těšíme se s vámi na viděnou v Plzni!

Konference FOPTO se koná 11.–12. června 2020