Vážení kolegové a členové FOPTO, registrovaní účastníci,

bohužel vám musím oznámit, že jsem v souvislosti se současnou situací nucen zrušit odbornou konferenci FOPTO plánovanou na 11.–12. června 2020. Stále probíhají jednání s hotelem, při kterých se snažíme najít nový termín v podzimních měsících. Bohužel to prozatím nevypadá dobře, termíny vyhovující naší straně jsou obsazené. S největší pravděpodobností bude naše konference přesunuta až na jaro 2021.

O termínu vás budu včas informovat. Doufám, že příští rok už bude situace v oboru i v naší zemi dobrá a že se sejdeme v hojném počtu – čekají nás totiž volby do vedení naší organizace.

Pozitivní je, že se i přes všechny aktuální problémy daří příprava dalšího čísla časopisu Ortopedická protetika, které můžete v tradiční tištěné podobě čekat začátkem června. Distribuce všem členům bude probíhat prostřednictvím firem, ve kterých jste zaměstnáni nebo přímo na vaši adresu.

Přes všechna nepříjemná opatření vám přeji klidné a spokojené prožití velikonočních svátků a doufám, že brzo budeme mít zase plné čekárny a budeme moci pomáhat všem, kteří naši práci potřebují.

Všem hodně zdraví a na shledanou v lepších časech.

Vladan Princ
prezident FOPTO

Červnová konference FOPTO 2020 zrušena
Štítky: