Hotel Vienna House Easy PlzeňLetošní odborná konference a členská schůze FOPTO se koná 11.–12. června 2020 (ČT–PÁ) v hotelu Vienna House Easy v Plzni.

Vloni jsme představili zcela nový koncept této odborné akce, vracející se ke dvoudennímu formátu – s prvním dnem plným odborných přednášek, společenským večerem a druhým dnem s praktickými workshopy partnerů akce. Plná kapacita 160 registrací a pozitivní zpětné vazby účastníků nás utvrdily v tom, že jsme se vydali správným směrem, kterého se budeme držet i tento rok.

Hrubý časový harmonogram konference a náplň společenského večera se dozvíte v PDF pozvánce níže. Finální program uveřejníme na stránkách a registrovaným účastníkům zašleme e-mailem v průběhu měsíce března. Bude určen nejen členům FOPTO, ale i lékařům, fyzioterapeutům a ergoterapeutům.

Registrační poplatek (obsahuje odborný program, čtvrteční oběd, coffee break a společenský večer s rautem, pivem a vínem zdarma v Návštěvnickém centru Plzeňského Prazdroje, páteční workshopy a coffee break):

  • 900,- Kč člen FOPTO
  • 1800,- Kč nečlen FOPTO
  • 500,- Kč studenti (obsahuje pouze čtvrteční a páteční odborný program)

Ukončení registrace:

  1. s ubytováním v hotelu Vienna House Easy: do 14. února 2020
  2. s aktivní účastí: do 28. února 2020
  3. s pasivní účastí bez zajištění ubytování: do 22. května 2020

Jak akce probíhala v roce 2019, se můžete podívat na videu zde: https://www.fopto.cz/konference-fopto-2019/.

V případě jakýchkoliv dotazů pište na info@fopto.cz nebo volejte +420 377 825 044 (Helena Hříbal).

Děkujeme Vám za včasnou registraci a těšíme se na setkání v Plzni!

 

FOPTO 2020 Plzeň - první informaceProgram konference FOPTO 2020,
první informace
stáhnout

Registrační formulář můžete vyplnit níže.

Ještě před vlastní registrací, prosíme, zvažte Vaši případnou aktivní účast v rámci odborného programu konference, odborného článku časopisu Ortopedická protetika, či vystavování na propagačním stánku. V průběhu registrace budete k těmto aktivitám vyzváni.


Registrační formulář

Registrace na konferenci FOPTO 2020 spuštěna