FOPTO Cup 2022

Milí přátelé, členové federace FOPTO, fandové bílého sportu, přijměte naše pozvání na jubilejní 20. ročník oblíbeného tenisového turnaje ve čtyřhrách.

9. září 2023 se opět sejdeme v oblíbeném kongresovém a sportovním areálu umístěném v malebné přírodě na okraji města Říčany, kousek za východní hranicí Prahy, s příznačným názvem Oáza (www.oazaricany.cz). Už počtvrté na nás čeká na 5 antukových kurtů, popř. 3 kurty v hale, ubytování přímo v areálu, Bistro & Restaurace Court, venkovní bazén a dětské hřiště pro vaše nejmenší.

Registrační poplatek 1. 500,- Kč/osobu částečně pokryje pronájem kurtů, míče, sobotní oběd a večerní raut, nealko nápoje pro hru, sportovní trofeje a drobné ceny. Zbývající náklady pokryjí příspěvky od sponzorů a federace.

Pozor, pozor: Není předepsáno, že musí být celý pár složen ze členů FOPTO. Vezměte mezi nás klidně vašeho blízkého nebo kamaráda. A žádné strachy, vůbec nemusíte být tenisový profík, naopak, stačí, když se na kurtu občas rádi proběhnete. V případě, že nemáte spoluhráče, můžete se přihlásit jako jednotlivec a my se pokusíme pro vás parťáka zajistit.

Registrační formulář, který najdete níže, pro nás vyplňte nejdéle do 30. června 2023.

Každý hráč i případný člen doprovodu musí vyplnit svůj vlastní formulář.

Případné dotazy směřujte na Tomáše Hajského, +420 602 315 436. Na viděnou v Oáze😊

Pozvánka na tenisový FOPTO Cup 2023