Hotel Aldis

Milí přátelé FOPTO, dámy a pánové, právě dnes začala registrace na naši další odbornou konferenci a členskou schůzi a otevřena bude až do 13. října (v případě požadavku na ubytování), respektive do 3. listopadu (bez zajištění ubytování).

Ve dnech 23.–24. listopadu 2023 se pak na vás všechny nesmírně těšíme, tentokrát v královéhradeckém hotelu EA Congress Hotelu Aldis.

Online návštěva hotelu je k dispozici na https://www.hotelaldis.cz

Ve čtvrtek proběhne jako obvykle členská schůze a odborné přednášky, večer tradiční společenský večer a v pátek se můžete těšit na zajímavé workshopy. Odborný program konference FOPTO 2023 je jako vždy určen nejen pro členy federace, ale i dalším zdravotnickým odborníkům, zejména lékařům a terapeutům, nebo studentům.

Na finálním programu akce ještě pracujeme. Jakmile bude připraven, zašleme ho samozřejmě všem přihlášeným účastníkům, členům FOPTO a umístíme ho do Aktualit na těchto stránkách. Nezapomeňte, že i vy se na programu můžete podílet. Tuto případnou iniciativu, kterou nám můžete sdělit prostřednictvím registračního formuláře, více než vítáme.

Děkujeme, že jste v tom opět s námi!

Registrace – Konference FOPTO 2023
Štítky: