Pozvánka na Konferenci FOPTO 2021Aktuální pandemická situace nám bohužel opět nedovolí uspořádat odbornou konferenci a členskou schůzi FOPTO v plánovaném termínu. Nezbývá nám nic jiného, než tuto akci přesunout z dubna na říjen.

Již dnes si tedy můžete do diářů zapsat termín 14.–15. října 2021 (ČT–PÁ), závazné registrace se rozběhnou v polovině roku.

Držet se budeme obdobné koncepce, jaká se nám osvědčila na dosud poslední konferenci v roce 2019 – cykly čtvrtečních odborných přednášek a pátečních praktických workshopů proběhnou v hotelu Vienna House Easy v Plzni a společenský večer s živou kapelou v unikátních prostorách Návštěvnického centra Plzeňského Prazdroje.

Důvodů, proč byste na konferenci FOPTO 2021 neměli chybět, je kromě kvalitního odborného i společenského programu hned několik:

  • FOPTO letos oslaví 50 let od svého založení.
  • Proběhnou volby nového výboru federace.
  • Bude potřeba provést změnu stanov (změnit adresu sídla FOPTO a zavést možnost vzdáleného hlasování).
  • Konference se bude konat po nucené, rok a půl dlouhé přestávce.

Doufáme tedy, že se s většinou z vás v říjnu v Plzni setkáme tak, abychom byli usnášeníschopní a mohli zajistit bezproblémový chod naší organizace do budoucna.

Pokud jste se poslední konference FOPTO neúčastnili, nebo účastnili, ale chcete zavzpomínat, podívejte se na tento článek: https://www.fopto.cz/konference-fopto-2019/, ve kterém najdete nejen fotogalerii, ale i krátké video.

Těšíme se s vámi na viděnou v Plzni!

Zapište si termín konference FOPTO 2021
Štítky: