Antivitrové pozdravy z FOPTAJe tomu již rok, co v březnu 2020 vypukla pandemie koronaviru. Odstartovala nucenou přestávku v pořádání odborných školení, konferencí, v osobních kontaktech. Dlouho jsme se neviděli a kolikrát ani nevíme, jak se které firmě aktuálně daří a jak tuto nezvyklou situaci zvládá. Věříme, že stále se zdviženou hlavou.

Proto jsme se rozhodli natočit první díly Antivirových pozdravů z FOPTO, ze kterých vás pozdraví kolegové z různých firem napříč Českou republikou. Představí vám prostory, ve kterých pracují, a poví vám třeba, jak jim nynější situace práci komplikuje, nebo co se jim daří.

Antivirové pozdravy z FOPTO #1 přichází z Protetiky Sýkora Praha a Ortotiky s.r.o. Praha, podívejte se.

Zapojte se do tohoto projektu a pozdravte kolegy i od vás!

Na natočení nepotřebujete žádné zvláštní vybavení – stačí vám slušnější mobilní telefon. Video nemusí být dlouhé a může ho pořídit kdokoliv z firmy (při natáčení vnitřních prostor se ale zeptejte šéfa) – může být za vás, jako člena FOPTO, nebo za firmu. Můžete představit dílnu a udělat rozhovor, nebo pozdrav pojmout úplně jinak. Kreativitě se meze nekladou (do únosné míry). O střih záběrů a nasazení znělky už se pak postaráme my!

Při natáčení akorát dodržujte tato jednoduchá pravidla:

  • natáčejte vždy naležato, ne na výšku!
  • ideálněv HD či FullHD kvalitě
  • při natáčení rozhovoru dejte pozor, ať kolem není moc rušivých zvuků
  • vlastní akci rozjeďte vždy cca 3 vteřiny po zapnutí nahrávání, ať máme nějaký prostor pro střih (stejně tak vypněte nahrávání až cca 3 vteřiny po ukončení akce)
  • celková délka záběrů max. 3–4 minuty
  • záběry zasílejte například přes www.uschovna.cz na info@fopto.cz

Jelikož bychom jednotlivé díly Antivirových pozdravů rádi zasílali každé dva týdny, potřebujeme vaši spolupráci, abychom měli dostatek materiálu. Moc za tuto součinnost děkujeme. Věřím, že natáčením pobavíte nejen sebe, ale i řadu dalších kolegů z federace.

Na shledanou u Antivirových pozdravů #2!

Podívejte se na první Antivirové pozdravy
Štítky: